Dnes je 22. 02. 2024 a svátek má Petr
bezplatná
výměnná reklama
www.NizkyJesenik.czwww.Jeseniky.net

ubytování Jeseníky

WWW.MUBRUNTAL.CZ

www.hratkyspastelkami.cz


Bruntál bude mít nové obchodní centrum. Už v červnu
Vydáno dne 06. 05. 2016 (2762 přečtení)

Tisková zpráva

Bruntál – Už jen pouhé týdny zbývají do otevření nového obchodního centra v Bruntále. Provoz zahájí ve čtvrtek 9. června.
Areál ponese jméno „Fastmall Vaše nákupní centrum“ a návštěvníci v něm najdou pět prodejen o celkové ploše téměř tři tisíce metrů čtverečních. „Půjde o zajímavý mix značek, podařilo se nám nasmlouvat DM drogerii, Sportisimo, Planeo elektro a Jysk, které v září doplní CCC boty,“ sdělila Eva Kvasničková ze společnosti Fastav Development – AOC, s.r.o., která výstavbu nákupního centra realizuje a financuje. Dodala, že nakupující budou mít k dispozici 50 parkovacích míst.

Obchodní centrum se nachází na adrese Třída práce 2024/1a, na pozemcích v blízkosti oblíbeného Kauflandu. Výstavba začala před šesti měsíci a náklady dosáhnou výše několika desítek milionů korun. V prodejnách najde zaměstnání kolem třiceti lidí. „Zprovoznění nového obchodního centra přímo v Bruntále nelze vnímat jinak než jako velké plus. Hlavní jsou samozřejmě desítky nových pracovních míst a také skutečnost, že lidé z Bruntálu nebudou muset vyjíždět za nákupy nabízeného sortimentu do větších měst,“ řekl místostarosta Bruntálu Libor Unverdorben.
 
Zahájení provozu bude slavnostní a první návštěvníci se mohou těšit na mnohá překvapení. Detaily odpoledního zábavního programu se ještě dolaďují, jisté však je, že nebudou chybět různá vystoupení, soutěže pro děti a atraktivní cenové nabídky.
 
Půjde o otevření už šestého Fastmallu. Obchodní centra s touto značkou už úspěšně fungují v Novém Jičíně, Kopřivnici, Českém Krumlově, Vsetíně a nejnověji v Orlové, kde bylo otevřeno v říjnu loňského roku.
 
Společnost Fastav Development – AOC, s.r.o. je generálním sponzorem prvoligového fotbalového klubu ve Zlíně. Více o společnosti a jejich projektech na www.fastav.cz.
 
 
 
 
 
Kontakty:
 
Mgr. Zdeněk Dvořák, mediální zástupce FASTAV DEVELOPMENT – AOC, s. r. o., tel.: 736 671 210
Eva Kvasničková, FASTAV DEVELOPMENT – AOC, s. r. o. tel.: 571 412 215, 603 861 001, e-mail: kvasnickova@fastav.czzpět | autor: čtenářský příspěvek | zdroj: Mgr. Zdeněk Dvořák
:: Zobrazit všechny související články ::

tipy

KULTURNÍ MESÍČNÍK MĚSTA BRUNTÁL

KINO CENTRUM BRUNTÁL

KOFOLA MUSIC CLUB (Krnov)

HRAD SOVINEC

psi k adpopci

©2003 - www.Bruntal.net | tiskové chyby vyhrazeny
Obsah uvedený na těchto stránkách může podléhat aut. zákonu. Pro další použití obsahu je nutné si vždy vyžádat písemným souhlas autora/zdroje! Parsování obsahu není dovoleno!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.