Dnes je 27. 02. 2021 a svátek má Alexandr
mediální podporabezplatná
výměnná reklamawww.NizkyJesenik.czwww.Jeseniky.net

ubytování Jeseníky

WWW.MUBRUNTAL.CZ

www.hratkyspastelkami.cz


(mediální podpora)
Poděkování policistům za výbornou práci
Vydáno dne 03. 12. 2014 (2355 přečtení)

válečný veterán poděkoval policistům (zdroj: PČR Bruntál) Včera si poděkování na bruntálském obvodním oddělení vyslechli policisté por. Bc. Stanislav Kolín, por. Bc. Kamil Dolanský a prap. Ondrej Varga od poškozeného, který  tímto způsobem chtěl ocenit jejich výbornou práci při dopadení pachatele, který jej okradl.
I veterána druhé světové války, člověka, který jako jeden z mála přežil Terezínské ghetto a osvětimský koncentrační tábor, dokáže ještě něco překvapit.

Před několika týdny vnikl na zahradu jeho domu pachatel, který mu z garáže ukradl prodlužovací kabely.  Po oznámení tohoto protiprávního jednání trvalo pouhých několik dnů, než bruntálští kriminalisté ve spolupráci s kolegy z  obvodního oddělení, zjistili pachatele.  Z dalšího šetření vyplynulo, že se muž měl dopustil sériové majetkové trestné činnosti spočívající ve vloupání do různých objektů (škol, sklepů, garáží, chatek, domů), kde měl zcizovat věci (alkohol, elektroniku, potraviny, prodlužovací kabely) v celkové hodnotě kolem 100 tisíc korun. Nyní je obviněný stíhán vazebně. Jedná se o pachatele, který bydlel do svého zatčení v azylovém domě v Bruntále a své trestné činnosti se měl dopouštět v sedmnácti případech nejen v místě pobytu, ale také ve Václavově a Starém Městě.
 
Jak přítomný muž policistům sdělil:“ Byl jsem potěšený těmito úspěchy. Policistům se dá opravdu věřit, spolehnout se na ně. V mé rodině a mém okolí to uklidnilo situaci. Je to velice příjemný pocit. I proto jsem se sem dnes dostavil, abych vzdal čest hrdinům všedního dne, o výsledcích jejichž skvělé práce se možná někdy až tak nemluví. Jste opravdu chlapi na svém místě, děkuji vám mnohokrát za to, že se na Vás já, a nejenom já, můžeme spolehnout.“
 
válečný veterán poděkoval policistům (zdroj: PČR Bruntál)


komisař por. Bc. Jiroušková Pavla
skupina tisku a prevence Bruntál
zpět | autor: Policie ČR Bruntál | zdroj: komisař por. Bc. Jiroušková Pavla
:: Zobrazit všechny související články ::
(mediální podpora)


mediální podpora
tipy

KULTURNÍ MESÍČNÍK MĚSTA BRUNTÁL

KINO CENTRUM BRUNTÁL

KOFOLA MUSIC CLUB (Krnov)

HRAD SOVINEC

psi k adpopci

STRÁNKY AKTUÁLNĚ PROCHÁZEJÍ TECHNICKOU ÚPRAVOU...


©2003 - www.Bruntal.net | tiskové chyby vyhrazeny
Obsah uvedený na těchto stránkách může podléhat aut. zákonu. Pro další použití obsahu je nutné si vždy vyžádat písemným souhlas autora/zdroje! Parsování obsahu není dovoleno!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.