Dnes je 18. 07. 2019 a svátek má Drahomíra
mediální podporabezplatná
výměnná reklamawww.NizkyJesenik.czwww.Jeseniky.net

ubytování Jeseníky

WWW.MUBRUNTAL.CZ

www.hratkyspastelkami.cz


(mediální podpora)
Stavebníci, máte šanci, nové parcely budou k dispozici brzy
Vydáno dne 22. 01. 2013 (1563 přečtení)

Plánovaná výstavba v lokalitě Skrbovická Dlouhodobý nedostatek stavebních parcel v Bruntále může skončit už v poměrně brzké době. Město nejenže pokračuje v plánu připravit k zástavbě lokalitu Za Mlékárnou, ale ještě v dřívějším termínu hodlá nabídnout zájemcům možnost výstavby v lokalitě Skrbovická, v ulici T. Kronesové.

Na ploše 15 400 m2 – při ponechání místa pro páteřní komunikaci, chodníky a pás zeleně – je zde předběžně k dispozici šestnáct parcel pro volně stojící rodinné domky při průměrné velikosti pozemku 800 m2.

Zastupitelstvo města v prosinci loňského roku schválilo odkoupení pozemku do majetku města od šumperské společnosti SAN-JV s.r.o. Po odkoupení pozemků, zpracování podkladů a vydání územního rozhodnutí budou pozemky na náklady města vybaveny inženýrskými sítěmi a komunikací. Poté budou připravené pozemky prodány zájemcům o stavbu – jedná se tedy o podobný postup jako v případě zástavby lokality pod Uhlířským vrchem.

Podle předběžného harmonogramu by měly být parcely připraveny k zástavbě v polovině příštího roku, město je však hodlá nabídnout k prodeji už v průběhu letošního roku. Zájemci o výstavbu v lokalitě Skrbovická mohou už nyní pro bližší informace kontaktovat Městský úřad Bruntál, odbor správy majetku, kultury a rozvoje města, tel.: 554 706 237, e-mail: houdek@mubruntal.cz.

Plánovaná výstavba v lokalitě Skrbovická


Plánovaná výstavba v lokalitě Skrbovická

zpět | autor: MěÚ Bruntál | zdroj: MěÚ Bruntál
:: Zobrazit všechny související články ::
(mediální podpora)


mediální podpora
tipy

KULTURNÍ MESÍČNÍK MĚSTA BRUNTÁL

KINO CENTRUM BRUNTÁL

KOFOLA MUSIC CLUB (Krnov)

HRAD SOVINEC

psi k adpopci

STRÁNKY AKTUÁLNĚ PROCHÁZEJÍ TECHNICKOU ÚPRAVOU...


©2003 - www.Bruntal.net | tiskové chyby vyhrazeny
Obsah uvedený na těchto stránkách může podléhat aut. zákonu. Pro další použití obsahu je nutné si vždy vyžádat písemným souhlas autora/zdroje! Parsování obsahu není dovoleno!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.